KARATAŞ GRANİT

Granit - Bazalt - Andezit - Kayrak

Granit granit taşı

granit
granit

KARATAŞ GRANİT DOĞAL TAŞ TİC ŞTİ

KARATAŞ Granit & Mermer; granit ve mermer sektöründe hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Granit, Bazalt, Andezit, Kayrak Taşı, Beton Yapı taşları ve suni granit ürünlerini en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde üretimini ve montajını yapmak firmamızın ilk ve en önemli görevidir. Firmamızın en önem verdiği önceliği kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Granit Taşı, Bazalt Taşı, Andezit Taşı, Kayrak Taşı , Beton Yapı taşlarından üretilen ürünleri sizin istekleriniz doğrultusunda, teknik bilgi ve tecrübemizle en hızlı şekilde üretip, montajını yapabilmekteyiz. KARATAŞ GRANİT İNŞAAT İstanbul ve Ülkemiz genelinde Doğal Taş proje hizmeti vermiş olup vermeyede devam etmektedir. KÜP TAŞI , BORDÜR TAŞI , PLAK TAŞI , OLUK TAŞI , AŞIK TAŞI , PRİZMA TAŞI , ŞEV TAŞI , ÇİM TAŞI VE DOKARATİF ÇAKIL TAŞLARI gibi vb bir çok doğal taş projelerinde sizlere uygun fiyatlarda kaliteli ürün ve kaliteli uygulama hizmetleri ile günümüze kadar gelmiştir.

VİZYON : Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde , güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır.

MİSYON : Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir.

Karataş Granit, Granit”
granit

Granit

Karataş Granit, Granit”
granit

Bazalt

Karataş Granit, Granit”
granit

Andezit